#1 2013-09-01 23:28:14

risold

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-01
Posty: 2

Risold - retri pal

Nick:                        Risold
Klasa:                      Paladin
Wiek:                      21
Ile grasz w WoW:     3 lata
Online:                    aktualnie 12-2, po wrześniu może się zmienić
Specjalizacja:          mdps
Build:                      5/11/45
Itemy:                     t5/boj; libram i jeden ring do wymiany, poza tym w mojej opini najlepszy gear który da się zdobyć przed kaelem i t6
Staty:                      http://img.hellground.net/di/D7PY/WoWSc … 230813.jpg
Okno logowania:       http://img.hellground.net/di/BWY0/WoWSc … 230827.jpg
Armory:                   http://armory.hellground.net/character- … d&n=Risold

Zapoznałem się z regulaminem gildii i akceptuję całą jego zawartość.
Inne postacie na serwerze:
horda: Sarlin, Khayyam, Entine, Derlin, Orkello, Skyhoof, Nyspi
ally: Nobbs
do tego koło 10 twinków po obu stronach.

Doświadczenie w instancjach raidowych na HG:
wszystko do progressu felmysta włącznie jako heal
wszystko do 5/5mh 6/9 bt jako rdps
wszystko do 5/5mh 5/9 bt jako mdps
wszystko do 5/5mh 6/9 bt jako tank

Ressistance sety: aktualnie brak, shadow set będzie.

- Mumble v1.2.3 (komunikator głosowy): nie, mam 1.2.4
- Czy posiadasz mikrofon: tak
- Omen threat meter: tak
- DTM: nie używam ale mam
- Timed: tak
- Pally Power: tak


Poprzednia gildia: The Vengeance, nie rajdowałem przez całe wakacje, przed wakacjami grałem z nimi krótko; uznałem że ich atmosfera mi nie pasuje więc nie będę tam siedział na siłę.
Dlaczego chcesz dołączyć do Nas: mój znajomy stawia was w bardzo dobrym świetle, a dotatkowo poziom progressu mi pasuje.
Kto by mógł Cię polecić z For Fun: Serephin (chyba że się mnie wyprze ;D)

disclaimer: gracz jest dostarczany taki jaki jest, bez gwarancji jawnej bądź domniemanej. Jeśli ktoś ma coś przeciwko mojej osobie czy postępowaniu to lepiej niech to wyrazi a nie potem ma za złe. Wiem że dla niektórych jestem śmieciem najgorszego typu, dla innych murzynem który powinien zapierdalać 24/7 i się ze swojej pracy nie wywiązuje. Łamanie regulaminu HG w moim towarzystwie w 147/148 przypadkach kończy się banem i nie będę tolerował żadnej krytyki (w grze, na mumblu czy czymkolwiek innym) która dotyczyłaby się sposobu prowadzenia i rozwijania tego serwera. Z tego co słyszałem w tej gildii nie powinno być z tym najmniejszego problemu, jeśli poprzednie zdanie Was uraża w jakikolwiek sposób to zaznaczam że nie bylo to moim celem.

To by było na tyle, czekam na rozpatrzenie i pozdrawiam, koostosh.

Offline

#2 2013-09-01 23:57:58

Horse

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 6

Re: Risold - retri pal

chyba nie lales ze ktos cie tu bedzie chcial -.-

Offline

#3 2013-09-02 05:04:24

Serephin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-25
Posty: 21

Re: Risold - retri pal

Miałem już iść spać, ale postanowiłem, że zajżę na nasze forum.
I.
http://img.hellground.net/dm/QYSH/279554_Papel-de-Parede-Meme-Ba-Dum-Tss_1920x1440.jpg

No nie wierzę

Jestem jak najbardziej ZA

Horse jak to koń. 

Offline

#4 2013-09-02 11:24:32

Drax

Pan i Władca

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 59

Re: Risold - retri pal

Ja bym bardzo chętnie, z Tobą pograł - zatęskniłem już za niekwestionowanym ogarem,
a i może ludzie wyciągnęliby z naszej współpracy wymierne korzyści, jak choćby poznanie subtelnego smaku reżimu.

Pomijając fakt, że na raidach prawdopodobnie wolałbyś się zrelaksować i odstresować (czego obiecać Ci nie mogę )
Jeżeli nie przeraża Cię możliwość "wychwytywania" bugów i niedociągnięć - które serwer rzuca nam pod nogi
niczym kłody raz za razem - w trakcie raidów, tak by w miarę sprawnie je reportować i eliminować to
raidowanie w 4fun byłoby.... bardziej Fun niż For(items etc.)

Niestety w przypadku tego podania nie czuję w sobie mocy ustawodawczej - więc po wygłoszeniu opini członków to GM Soulstone podejmie decyzję.

Offline

#5 2013-09-02 12:08:38

Keynes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 6

Re: Risold - retri pal

risold napisał:

Łamanie regulaminu HG w moim towarzystwie w 147/148 przypadkach kończy się banem i nie będę tolerował żadnej krytyki (w grze, na mumblu czy czymkolwiek innym) która dotyczyłaby się sposobu prowadzenia i rozwijania tego serwera.

Czyli jak, ktoś powiedziałby cokolwiek (DC w trakcie bicia Kaela hehehehehe), co znadinterpretowane mogłoby przypadkiem "uderzać" w serwer, a ty nagrywasz ludzi z własnej gildii i lecisz z tym na forum?


Wielkie NIE

Offline

#6 2013-09-02 12:15:07

risold

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-01
Posty: 2

Re: Risold - retri pal

raczej chodzi mi o " co za !@#$%^&* mogliby ponaprawiać !@#$%^&* buga z wpadaniem pod tekstury szarżą a nie!@#$%^&* wprowadzać !@#$%^&* muru" po czym poprostu wyszedłbym z gildii. Podobnie jeśli ktoś stwierdzi że coś MUSZĘ albo gdy zasugeruje że coś na tym zarabiam.
Nagrywanie ludzi bez ich wiedzy jest przestępstwem, m.in dlatego mumble informuje za każdym razem gdy ktoś włącza nagrywanie.

Offline

#7 2013-09-02 13:12:28

Serephin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-25
Posty: 21

Re: Risold - retri pal

Keynes Narzekamy na to, że mamy w gildii nieprzygotowanych, olewających, mających gdzieś innych ludzi, którzy nie słuchają, nie widzą i nie mają shardów

A problem mamy, żeby przyjąć osobę, która szanuje innych i w dodatku jest sympatyczna :]
Nie nadinterpretujmy jego słów. Przecież to oczywiste, że jakbym był na jego miejscu i byłbym w gildii, gdzie ludzie non stop by narzekali na serwer który staram się naprawiać - było by mi przykro.

Tyle - ponownie na tak

PS. Risold ! Pseudocenzura 1d ;P

Ostatnio edytowany przez Serephin (2013-09-02 13:13:28)

Offline

#8 2013-09-02 14:40:30

Novasorc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 6

Re: Risold - retri pal

Brak jednego ogaru niczego nie zmienia, a tak po za tym . Konfidentow do spalenia . NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE

Offline

#9 2013-09-02 16:11:15

Serephin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-25
Posty: 21

Re: Risold - retri pal

To nie konfident ludzie!
Sami widzicie że napisał o chamskim bugowaniu a nie ... ehhh

Offline

#10 2013-09-02 16:13:30

Raerlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 15

Re: Risold - retri pal

Podanie czytelne i rozbudowane, duże doświadczenie raidowe, dobry gear... A kim jesteś poza grą to mnie nie obchodzi (a nawet gdyby mnie obchodziło to raczej zakwalifikował bym to na plus)

Jestem jak najbardziej na tak.

Ostatnio edytowany przez Raerlin (2013-09-02 16:15:49)


"The man who fights too long against dragons becomes a dragon himself"

Offline

#11 2013-09-02 16:25:01

Astrax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 2

Re: Risold - retri pal

Popieram Raerlina xD na tak


http://signature.hellground.net/sf9a659070cdfcfd1a4a43b1b09cabf5d.png

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.svrkiller.pun.pl www.jarzebinowka.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.psf.pun.pl