#1 2013-07-20 00:40:28

Raerlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 15

Raerlin - Fire Mage

Nick: Raerlin

Klasa: Mage

Wiek: 28

Ile grasz w WoW: Od wyjścia TBC z dużymi przerwami. W sumie to nawet w classica grałem, ale wtedy to było bardziej levelowanie niż jakiekolwiek raidowanie.

W jakich godzinach jesteś online (od - DO!): W tygodniu zwykle ~ 18 – 24, w weekendy różnie, ale raczej w godzinach przed wieczornych.

Build: 6/44/11 Fire

Itemy(gear) – (green/rare/epic): W większości epic

Screen ze statami - bez bufow:

http://imageshack.us/a/img706/4647/jaod.jpg

Screen z okna logowania:

http://imageshack.us/a/img22/4772/alkk.jpg

Link do HellGround Armory: http://armory.hellground.net/character- … &n=Raerlin

Czy zaznałeś się z regulaminem gildii(tak/nie): Tak

Jesli posiadasz inne postacie na serwerze wypisz je (nick/klasa): Żadnych godnych nadmienienia (gram na Alliance od 4-5 miesięcy, a dwie postaci z hordy usunąłem)

Doświadczenie w instancjach raidowych (tak/nie, jakie bossy)

Gruul's Lair 2/2
Maghteridons' Lair 1/1
Serpentshire Cavern 6/6 (Lurkera i Hydrosa biłem na globie)
The Eye 4/4
Hyjal Summit 5/5
Black Temple 2/9

* MH i BT raidowałem na hordzie w gildii Revived. Było to 2 lata temu, więc moja znajomość taktyk tego kontetnu wymaga odświeżenia... Gdybyście mnie przyjęli to się od razu za to zabieram.

Ressistance sety:
Shadow ressistance set (tak/nie): Nie

Posiadanie addonów i programów (Tak/Nie)

- Mumble v1.2.0 (komunikator głosowy): Szczerze? Nie mam. Mam wersje 1.2.3. Jak zobaczyłem, że używacie 1.2.0 to zacząłem go szukać w necie, ale nie potrafię znaleść. Jeżeli dacie mi namiary to nie ma problemu by zainstalować.
- Czy posiadasz mikrofon: Tak
- Omen threat meter: Nie
- Timed: Nie

* Do mierzenia aggro używam DTMa, ale jeżeli wymagane jest posiadanie Timeda lub Omena to nie widzę problemu w zainstalowaniu.

Kilka slów: Cześć. Mam na imię Marcin. Mieszkam w małej miejscowości pomiędzy Częstochową a Katowicami. Pracuję jako chemik i studiuję zaocznie technologię chemiczną na Politechnice Wrocławskiej [aktualnie dziekanka ]. Muzyka, samochody, sport, RPG, StarCraft 2 – o tym między innymi mozna ze mna pogadać

Poprzednia/obecna gildia i powody opuszczenia jej (lub dlaczego chcesz odejsc): Byłem w The Vengeance – Odszedłem z powodu bardzo złej atmosfery (to moje subiektywne odczucie – nie chcę ich oczerniać). Jestem w Fallen Bunnies – Bardzo fajni ludzie, jednak jest u nich baardzo dużo magów, a dodatkowo raidy sa nieco za krótkie.
Jak wcześniej wspomniałem, swego czasu grałem też na hordzie w gildii Revived. Byłem tam nawet oficerem (do dziś nie wiem czemu mnie wybrali ) Niestety musiałem odejść ze względu na brak czasu w tamtym okresie.

Dlaczego chcesz dołączyć do Nas: Macie bardzo fajny regulamin, szczególnie punkty o wzajemnym szacunku mnie przekonują. Zawsze jak byłem z kimś z FF na instancji okazywała się to być osoba kulturalna i znającą się na rzeczy. Dodatkowo robicie kontent na moim poziomie doświadczenia i wekwipowania co oznacza, że nie będę odstawał na raidach i będę mógł przyczynić się do rozwoju gildii.

Kto by mógł Cię polecić z For Fun: Nie sądze by był ktokolwiek.

Ostatnio edytowany przez Raerlin (2013-07-20 01:42:01)


"The man who fights too long against dragons becomes a dragon himself"

Offline

#2 2013-07-20 16:39:33

Drax

Pan i Władca

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 59

Re: Raerlin - Fire Mage

Zawsze jak byłem z kimś z FF na instancji okazywała się to być osoba kulturalna

Widocznie nigdy nie trafiłeś na Jzabellkę i Draharda ;]
Ale postaram się zredukować rzucanie mięsem na chacie i mumble do minimum. Ufam, że reszta gildii mi w tym pomoże

Wzór podania jest troche przestarzały, zaraz zaktualizuję.
Oczywiście używamy mumble 1.2.3
Niestety na Heeeehehehelgroundzie DTM niestety od pewnego czasu jest źródłem lagów i kratkowania, iż:
Przedtem wymieniał info z serwerem, obciążając serwer - Admini zablokowali mu tą możliwość, by odciążyć serwer... niestety spryciaż znalazł sobie inny sposób i teraz wymienia sie danymi bezpośrednio z innymi członkami Raidu - powodując przy tym niebotyczne lagi na całej instancji. Wystarczy JEDNA osoba z DTM, by fale na MH stały się piekłem. Dlatego wymagamy wyłączenia DTM, nie tylko komendą, lecz również z panelu addonów, a najlepiej wywalenia go z komputera ^.^"

Postarałeś się z podaniem, widać że komuś tu w końcu zależy.
Maga też ubierasz z głową, nie jest to przypodkowy dobór itemów, co-wpadnie-to-założe.
Czekanie aż się jakiś mag wypowie chyba mija się z powołaniem xD

Pisz o inv Do Maraharne / Valinohtar / Mortaz

Offline

#3 2013-07-20 17:39:05

Raerlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 15

Re: Raerlin - Fire Mage

Dzięki!

P.s.
DTM wywalony, Timed wgrany.
Mumble dobre.


"The man who fights too long against dragons becomes a dragon himself"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbfoture.pun.pl www.zordon-music.pun.pl www.apartamentywrzosowe.pun.pl www.1stpad.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl