#1 2013-07-14 21:57:34

Szajbek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-14
Posty: 2

Podanie Warek Prot - Szajbek

Nick: Szajbek

Klasa: Warrior

Wiek: 20 lat

Ile grasz w WoW: 7lat

W jakich godzinach jesteś online (od - DO!):OD różnie DO rana(mam treningi i cięzko mi teraz powiedzieć o której godzinie się zaczynają, bo teraz mamy wolne)

Specjalizacja(dps/tank/heal):TANK

Build (wystarczy np. 0/21/40): 10/5046

Itemy(gear) - (green/rare/epic): rare/epic(w mniejszej ilości)

Screen ze statami - bez bufow - http://vlep.pl/ec5hid.jpg

Screen z okna logowania - http://vlep.pl/zmwiu3.jpg

Link do HellGround Armory - http://armory.hellground.net/search.xml … chType=all

Czy zaznałeś się z regulaminem gildii(tak/nie): tak

Jesli posiadasz inne postacie na serwerze wypisz je (nick/klasa): -

Doświadczenie w instancjach raidowych (tak/nie, jakie bossy) Sangreal TBC (ubite all bossy oprócz SWP- nie działało... tylko proszę brać pod uwagę, że było to kilka lat temu )

Gruul's Lair
Maghteridons' Lair
Serpentshire Cavern
The Eye
Hyjal Summit
Black Temple

Ressistance sety:
Shadow ressistance set (tak/nie): nie
(TANK) Fire ressistance set (tak/nie): nie
(TANK) Nature ressistance set (tak/nie): nie
(TANK) Frost ressistance set (tak/nie): nie

Posiadanie addonów i programów (Tak/Nie)

- Mumble v1.2.0 (komunikator głosowy) jeszcze nie (zawsze używałem TSa)
- Czy posiadasz mikrofon: Tak/Nie Tak
- Omen threat meter tak
- Timed tak


Kilka slów:
Swoją przygodę z WoW'em zacząłem około 7 lat temu na serwerze TBC (Twin Blades Revolution), kolejnym serwer to Sangreal ( najlepsza gildia PVE The Betrayers first kill Illidan ), Nexus( najlepsza gildia PVE Praetorians) Bloodworld (najlepsza gildia PVE Praetorians ) aktualnie ToD (również najlepsza gildia PVE Praetorians np. first kill Algalon i Yogg)

Poprzednia/obecna gildia i powody opuszczenia jej(lub dlaczego chcesz odejść): Fallen Bunnies - brak ładu i składu w organizowaniu raidów, często brakuje składu i raid się nie odbywa

Dlaczego chcesz dołączyć do Nas: Napisz kilka zdań Poszukuję gildi w której organizacja stoi na wysokim poziomie, rozmawiałem z kilkoma osobami (wypytywałem się) jak to u Was wygląda. Oczywiście z moim equ nie chce pchać się na żadne BT i MT ... Zawsze chciałem ubierać się progresowo a nie od razu startować na najlepsze sety. Dowiedziałem się również, że bijecie grula tk i ssc ( to coś dla mnie)

Kto by mógł Cię polecić z For Fun? -

P.S. Tak wiem, że moje equ pozostawia wiele do życzenia lecz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam

Offline

#2 2013-07-15 13:58:14

Drax

Pan i Władca

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 59

Re: Podanie Warek Prot - Szajbek

Gnom... Dla tych co mnie znają wystarczyłby ten jeden fakt

- W głowie gem str stamina - musisz byc naprawde biedny skoro nie stac cie na JAKIKOLWIEK inny - a kasa sie przyda - Pytaj Hatina xD
- Na moje oko: Alcioch --> Groszek Tydzien temu wbity sfarciło Ci sie raz na grullu (tarcza), raz na Kara (pasek), repki ledwo honored żeby na hero chodzić.
- Enchów nie ma (no bo po co na s0 / rare śmieci). Ciul z tym że dałyby Ci drugie tyle statów pod tanka co posiadasz z obecnego eq
- Jeżeli jakimś cuden NIE alcioch to doświadczenie z innych serwerów obchodzi nas tyle co Gacie Kasi Tusk -- Na HG wszystko działa inaczej (NIE NIE DZIAŁA)

+ Doświadczenie ( marny plus bo nic z HG tego doświadczenia jak widze)
+ Chciało Ci się rejestrowac na forum

Podsumowując:
Tankowie u nas biegają altami bo jest 6 na raid
Na grulla i t5 to ludzie by chcieli pobiegać altami po tokeny, zamiast ubierać kolejnych groszków.
W furaczu tez sie nie dostaniesz - 4-6 melasów na rezerwie codziennie
Przyjmujemy ludzi, nie postacie, ale w granicach rozsądku.... przynajmniej póki ja sie tym ....jeszcze... zajmuję --> Takiego shitu nam nie wciśniesz, ubieraj grocha/ alta gdzie indziej.

Ps. Źle trafiłes w czasie, ostatnio było nerwowo bo ludzie sobie w chuja lecą i trzeba było pogrozić kickami żeby zaczeli ogarniać własne postacie.
Ps2. Tak jestem Wow'rasistą

Offline

#3 2013-07-15 14:12:36

Szajbek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-14
Posty: 2

Re: Podanie Warek Prot - Szajbek

Ok dziękuje za odpowiedź.


P.S. Drax jednak masz złe "oko" to nie jest alt tylko main. ''

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1stpad.pun.pl www.apartamentywrzosowe.pun.pl www.pomorskiotsii.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.zordon-music.pun.pl